Kuchyně SYKORA, nábytek a koupelny na míru.

 

Vyrábíme kuchyně s nejprogresivnějších materiálů a propracovanou kombinací lidského umu s revolučními výrobními technologiemi. Díky nepřekonatelné fantazii designérů, návrhářů, architektů a další tvůrčích osobností, přivádíme na svět budoucnost kuchyně. Sestavy, které dokáží reagovat na vaše tužby, aniž o nich zatím víte. Kuchyně Sykora obstojí v souboji s kalendářem i každodenní zátěží. Naše kuchyně vám život usnadní i zpestří. Nabídnou vám komplexní uspokojení – od 3D návrhu, s jehož pomocí poznáte svoje kuchyně dříve, než skutečně vzniknou. Radost s kuchyně pocítíte, když poprvé i po tisící lehkým dotekem uvedete do chodu celý systém rafinovaných užitečností. 

 

Jedinečný design kuchyně

Nápad je to, co odlišuje stávající věci od těch budoucích. Neustálý vývoj přináší lepší možnosti a větší manévrovací prostor pro vaše přání. Podívejte se na naši fotogalerii kuchyní, nábytku nebo koupelnového nábytku a nechejte se inspirovat. 

Nové technologie

Výrobci komponent kuchyní přichází s revolučními řešeními a masivní inovace v materiálech umožňují dříve nevídanou flexibilitu, komfort i kvalitu kuchyně. Dýhy dnes mohou mít trojrozměrnou strukturu. Na trhu se objevily super matné i super lesklé povrchy, sklo i keramika dostávají novou funkčnost a užitnou hodnotu kuchyně. Nabízíme ty nejmodernější trendy v oblastech: kuchyně, kuchyňský nábytek, stoly, židle, jídelny, obývací stěny, knihovny, nábytek, sedačky, koupelny a koupelnový nábytek.

Špičková kvalita

Zajímejte se o skutečnou kvalitu kuchyně. Výrobců je mnoho pouze kvalita je odlišuje.

 

Naše kuchyně obstojí.

 

Nejvyšší kvalita materiálů i zpracování kuchyně. Atestovaní prodejci. Auditovaná úroveň. Stoprocentní péče. Všechny certifikované prodejny kuchyní Sykora splňují nejpřísnější kritéria kvality platné pro celou společnost. Odborně vyškolený personál prochází každoročním testováním a školením.

 

 

Pouze to nejlepší je pro vás dost dobré.

 

Opakovaně jsme získali certifikát řízení jakosti ISO 9001 dokazující, že veškeré naše výrobní i řídící procesy odpovídají nejnáročnějším požadavkům. Certifikát ochrany životního prostředí ISO 14001 potvrzuje naši snahu podnikat tak, abychom vylepšovali nejen váš soukromý životní prostor, ale celý svět kolem nás. I ten nejmenší kousek naší kuchyně mluví sám za sebe.

 

Kuchyně fotogalerie: