POLYSTON

 

POLYSTON je luxusní pracovní deska vyráběná na míru, která přináší do interiérů fantazii, hravost a téměř neomezené možnosti realizace osobitých představ každého zákazníka.
POLYSTON je univerzální a moderní materiál na bázi kvalitní živice a speciálního minerálního plniva. Jednotlivé moduly se lepí bez viditelných spojů – bezspojovou technologií. Výsledný celek zaručuje kromě monolitického vzhledu i jednoduchou a rychlou údržbu.
Pracovní desky POLYSTON mají dokonalý vzhled, pestrou paletu vzorů, barevnou i tvarovou stálost. Jsou časově odolné proti vysokým teplotám, barvivům a kyselinám.
POLYSTON je určený pro zákazníky, kteří vyžadují 100% antibakteriální, nepórovitou a kompaktní desku, která je nenasákavá. Nepronikají jí nečistoty, mikroorganismy či plísně.
Velkou výhodou jsou i homogenní integrované dřezy POLYSTON ze stejného materiálu a ve všech vzorech. Dřezy a umyvadla jsou opatřené ochrannou antišokovou vrstvou, která je maximálně odolná vůči střídání studené a vařící vody, chemikáliím a barvivům. Ochranná vrstva ANTISHOCK je patent firmy POLYSTON.

Vlastnosti materiálu:

Kompaktní uzavřené spoje a obloukový přechod od pracovní desky ke stěně
Teplý na dotyk
Jednoduchá údržba
Neporézní a stálý
Antibakteriální a ekologický
Nenasákavý, časově odolný proti barvivům
Integrované dřezy v barvě desky s odolnou ochranou povrchovou vrstvou