pure keramická deska

Desky, které odolají.

 

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

SYKORA Design

DESIGN

INOVACE

SVOBODA

KVALITA

Pouze pokud patříte k absolutní špičce ve svém oboru, můžete se stát designérem firmy Sykora. Abychom vám mohli nabídnout design odpovídající přáním nejvyšší kategorie, zaměstnáváme ty nejlepší. Návrháře, kteří přemýšlejí nejen o kráse, ale i o funkčnosti. Poskytujeme jim inspirativní prostředí, tvůrčí podmínky a přímý kontakt se světovou scénou. Díky pravidelné účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách mají neustálý přehled o nastupujících trendech, módních vlnách, barevných kombinacích či nejprogresivnějších technologiích. Společně s našimi konstruktéry a technology monitorují vývoj výrobních řešení, v závodech zahraničních dodavatelů testují nové materiály a komponenty, s marketingovými odborníky sledují a vyhodnocují poptávku trhu. I to je důvod, proč můžeme připravit kuchyni na míru vašim přáním. Současně s tvorbou našich stávajících designérů využíváme i práce mladé generace návrhářů, dravé a mimořádně vynalézavé. Spojením tradic a mladistvé tvůrčí invence vznikají skutečně originální nápady reflektující tu nejširší škálu vašich potřeb. Při modelování nových sestav v nejmodernějším softwarovém prostředí se soustředíme na to, aby skvělá forma měla také vynikající praktičnost. Protože nám nejde o pouhý vzhled. Přejeme si dokonalost. Víme, že nic menšího vaše sny neuspokojí

 

odsavače Elica

 

Značka ELICA sice vstoupila na náš trh poměrně nedávno, s digestořemi této renomované značky se však můžete setkávat už řadu let. Až do poloviny devadesátých let totiž Elica prodávala s vlastním logem jen 20 procent produkce, zbylých 80 procent představovaly digestoře, vyrobené pro světové specialisty na bílou techniku a kuchyňské přístroje.

 

Zákazníkovi poskytují kombinaci kvalitních materiálů a citu pro design. Ideální skloubení estetiky s technologií, s jejich mimořádnou výkonností a elegancí mění kuchyň v příjemné prostředí. Digestoře dle místních podmínek po zabudování mohou pracovat jak v odtahové verzi (nasávané páry jsou odváděny pomocí odtahového potrubí ven z místnosti), tak ve verzi cirkulační (nasávané páry jsou přečištěny přes uhlíkový filtr a vráceny zpět do místnosti). Samozřejmě u obou variant jsou páry nasávány přes tukový filtr, který zachytí velké procento tuků. V nabídce naleznete dekorativní digestoře - vestavné, komínkové ke stěně, ostrůvkové, rohové a rustikální.