Skleněná dvířka v chromovém rámu

 

Tyto horní skříně uvidíte v našich vzorkovnách především v kuchyních PURE, lze je však zakomponovat kamkoliv budete chtít. Díky minimalistickému vzhledu neruší prakticky žádný typ kuchyně a to ani v kombinaci s barevnými stěnami nebo křiklavými doplňky. 

Jsou velmi elegantní a přitom praktické. Při otevírání se uchopí za spodní kovový rámeček, popřípadě si zvolíte elektrické otevírání. Nepotřebujete tak úchytky, které mnohdy jen komplikují práci

 

 

 

Skla v chromovém rámečku fotogalerie:

 

 

 

 

 

Prosklené skříňky

 

Používáme je na našich studiích společně s kuchyní Sense. Skříně jsou s vnitřním osvětlením, aby vždy vynikl jejich obsah a pro větší umocnění jejich třpytu je zde použit lesklý korpus, od kterého se světlo krásně odráží a skleněné nádobí ještě více září.

Snažili jsme se, aby působily velmi lehce a aby nerušeně doplňovaly bílou kuchyň s výraznými prvky masivního dřeva. Pro otevírání jsme zvolili TIP-on, na jediný Váš dotek. Spojení nadčasovosti s tradicí Vás nadchne.

 

 

 

 

 

 

 

Skla v rustikálních kuchyních

 

Speciální kategorií jsou rustikální kuchyně, tyto kuchyně jdou zcela mimo moderní proudy a mají své obdivovatele. I tyto kuchyně vyrábíme a do nich patří tyto speciální typy skleněných dvířek. Jedná se o vitrážová skla, která doplňují copánkové vzory a mosazné úchytky v kuchyni Třešeň nebo knoflíkové úchytky v Kaštanu.